• Zawiadomienie o wyborze

• Na podstawie art. 92 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na zadanie: „Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej na potrzeby wyżywienia uczniów w Zespole Placówek Oświatowych w Nowej Dębie w roku szkolnym 2020/2021” dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Nowej Dębie zawiadamia:

1. o wyborze najkorzystniejszej oferty

Najkorzystniejszą ofertę złożyli Oferenci:

W częśći I – mleko i produkty mleczne najkorzystniejszą ofertę złożył Oferent: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Stalowej Woli, ul. Staszica 1, 37-450 Stalowa Wola, który zaoferował wykonanie zamówienia za cenę: 21 554,00 zł brutto, oraz terminie płatności faktur VAT 30 dni  przy spełnieniu wszystkich wymaganych warunków udziału w postępowaniu.

zamówienia
          .

W części II zamówienia najkorzystniejszą ofertę złożył Oferent: „SPOŁEM” Powszechna Spółdzielnia Spożywców, ul. Rzeszowska 3, 39-460 Nowa Dęba, który zaoferował wykonanie zamówienia za cenę: 9 339,00 zł brutto i terminie płatności faktury VAT 30 dni przy spełnieniu wszystkich wymaganych warunków udziału w postępowaniu.

zamówienia
          .

W części III zamówienia najkorzystniejszą ofertę złożył Oferent: Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa HOREB frost S.c., ul. Sienkiewicza 145, 39-400 Tarnobrzeg, który zaoferował wykonanie zamówienia za cenę: 26 130,00 zł brutto i terminie płatności faktury VAT 30 dni przy spełnieniu wszystkich wymaganych warunków udziału w postępowaniu.

W wyniku oceny ofert uzyskał najwyższą ilość punków w kryterium oceny ofert w części III
          zamówienia.

W części IV zamówienia najkorzystniejszą ofertę złożył Oferent: Almax-Dystrybucja sp. z o.o. Panieńszczyzna, 21-002 Jastków, który zaoferował wykonanie zamówienia za cenę:
          32 677,55 zł brutto i terminie płatności faktury VAT 30 dni przy spełnieniu wszystkich wymaganych warunków udziału w postępowaniu.

W wyniku oceny ofert uzyskał najwyższą ilość punków w kryterium oceny ofert w części IV
          zamówienia.

W części V zamówienia najkorzystniejszą ofertę złożył Oferent: Zakład Mięsny NOWY MAXPOL R.J. Kizior Sp. j. ul. Leśna 2, 39-207 Brzeźnica, który zaoferował wykonanie zamówienia za cenę: 34 775,00 zł brutto i terminie płatności faktury VAT 30 dni przy spełnieniu wszystkich wymaganych warunków udziału w postępowaniu.

zamówienia.

W części VI zamówienia najkorzystniejszą ofertę złożył Oferent: FHU „ARTA” Szal, Wojtas Spółka Jawna, Katy 55 c, 37-405 Jarocin, który zaoferował wykonanie zamówienia za cenę: 64 990,00 zł brutto i terminie płatności faktury VAT 30 dni przy spełnieniu wszystkich wymaganych warunków udziału w postępowaniu.

W wyniku oceny ofert uzyskał najwyższą ilość punków w kryterium oceny ofert w części VI
          zamówienia.

2.        o wykonawcach, których oferty zostały odrzucone:

Z niniejszego postępowania nie zostały odrzucone żadne oferty.

3.      o wykonawcach, którzy zostali wykluczeni z postępowania:

Z niniejszego postępowania nie zostali wykluczeni żadni wykonawcy.

1. streszczenie oceny i porównania ofert:

Lp.

Nazwa (firma) i adres wykonawcy

Cena brutto

Termin płatności faktur VAT

Punktacja cena

Punktacja termin płatności faktur VAT

Punktacja razem

CZĘŚĆ I – MLEKO I PRODUKTY MLECZNE

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska

w Stalowej Woli

ul. Staszica 1

37-450 Stalowa Wola

2.

Almax-Dstrybucja  Sp. z o. o.

Panieńszczyzna,

21-002 Jastków

CZĘŚĆ II - PIECZYWO

„SPOŁEM”

Powszechna Spółdzielnia Spożywców

ul. Rzeszowska 3

39-460 Nowa Dęba

CZĘŚĆ III - RYBY, MROŻONKI RYBNE I WARZYWNE

Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa

HOREB frost S.c.

ul. Sienkiewicza 145,

39-400 Tarnobrzeg

2.

Widan Polska Sp. z o. o.

Spółka komandytowa

ul. Jasińskiego 56 b

37-700 Przemyśl

CZĘŚĆ IV – PRODUKTY SPOŻYWCZE

1.

Almax-Dstrybucja Sp. z o. o.

Panieńszczyzna,

21-002 Jastków

CZĘŚĆ V - MIĘSO I WYROBY WĘDLINIARSKIE

Zakład Mięsny

NOWY MAXPOL R.J. Kizior Sp. j.

ul. Leśna 2,

39-207 Brzeźnica

CZĘŚĆ VI – OWOCE I WARZYWA

FHU „ARTA”

Szal, Wojtas Spółka Jawna

Katy 55 c

37-405 Jarocin

100

1. informacja o terminie, po którego upływie może być zawarta umowa w sprawie zamówienia publicznego:

Wybrani wykonawcy są zobowiązani do podpisania umowy w terminie i miejscu wskazanym przez Zamawiającego.