• Publikacja wyników egzaminu ósmoklasistów

• 1 lipca 2022 r. będą udostępnione wyniki zdających, którzy przystępowali do egzaminu ósmoklasisty.

Zdający będą mogli zobaczyć wyniki w systemie ZIU (https://wyniki.edu.pl) od godziny 10.00.

Aby zobaczyć wyniki w ZIU, należy zalogować się do systemu za pomocą loginu i hasła otrzymanego od dyrektora szkoły lub za pomocą Profilu Zaufanego, który można założyć już od 13 roku życia.

Odbiór zaświadczeń odbędzie się w piątek – 8 lipca 2022 r. (piątek) w godz. 9.00 - 14.00 w sekretariacie szkoły.

UWAGA!

• zaświadczenie może odebrać uczeń lub jego rodzic,
            • odbierając zaświadczenie należy przedłożyć dokument ze zdjęciem, jeśli nie odbiera uczeń czy rodzic należy ze strony pobrać upoważnienie do odbioru,
            • wraz z zaświadczeniem absolwent otrzymuje kopię poświadczoną za zgodność z oryginałem.

upowaznienie_do_odbioru.doc

• Zakończenie roku szkolnego

• Koniec roku szkolnego to dla wszystkich uczniów chwile ogromnej radości i wzruszenia. To zakończenie dziesięciu miesięcy trudu jakie każdy podjął w minionym roku szkolnym. Wszyscy z utęsknieniem czekali na wakacyjny czas beztroskiej zabawy i relaksu.W piątek 24 czerwca rozpoczęte zostało uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021 na 2022. Wszyscy uczniowie stawili się na akademię, w której wystąpiły dziewczynki ze świetlicy. Po części artystycznej nastąpił drugi etap, w którym wychowawcy mogli wyróżnić swoich wychowanków za osiągnięcia w nauce, wzorowe zachowanie, udziały w konkursach. Pan Dyrektor podziękował wszystkim za wysiłek włożony w proces dydaktyczny całej administracji szkoły oraz rodzicom i uczniom.Dziękujemy za wszelkie dobre słowa, czyny i gesty. Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. Naładujcie baterie aby pełni energii i dobrego samopoczucia wrócić do szkoły 1 września.

• Wycieczka kl 2b do Sandomierza.

• W poniedziałek 20 czerwca, na zakończenie roku szkolnego, byliśmy na wycieczce w Sandomierzu. Pogoda była wspaniała i nastroje również. Zwiedziliśmy Stare Miasto, dziedziniec zamkowy z zamkiem z zewnątrz oraz ratusz z zewnątrz, Rynek, zabytkowe kamieniczki. Weszliśmy na taras widokowy na bramie opatowskiej i oglądaliśmy piękną panoramę Sandomierza. Przeszliśmy podziemną trasą turystyczną, poznając historię tego regionu. Zwiedziliśmy również zbrojownię rycerską, w  której mieliśmy okazję odegrać scenę słynnej walki rycerskiej.  Maszerowaliśmy po wzgórzu staromiejskim.  Przeszliśmy uchem igielnym i do tego spacerowaliśmy obok Collegium Gostomianum i Domu Długosz. Po tych wszystkich atrakcjach odbyliśmy relaksujący rejs statkiem po Wiśle. Na koniec zjedliśmy pyszny obiad, były również smaczne lody i okazja do zabawy na rynku.
            Bardzo zadowoleni, pełni wrażeń i radosnych przeżyć wróciliśmy do domu.

• Konsultacje

• ZAPRASZAMY NA KONSULTACJE z NAUCZYCIELAMI 9 CZERWCA 2022 (CZWARTEK),

godzina 17.00 – 18.00

SPOTKANIA W KLASACH

Nauczyciele dostępni na terenie szkoły.

Klasa 3b –  sala 54

Klasa 4a  – sala 67

Klasa 4b  – sala 44

Klasa 8a  –  sala 51

Klasa 8b  –  sala 39

• Grupa I i III w "Klubie Juniora"

• 2 czerwca 2022r. nasze Przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do sali zabaw „Klub Juniora”. Na Dzieci czekało wiele ciekawych atrakcji takich jak: kąciki zabaw, dwupoziomowy labirynt z przeszkodami, jeździki, tunele oraz zjeżdżalnia i basen z kulkami. Wizyta w sali zabaw pozwoliła nie tylko doskonalić sprawność fizyczną Przedszkolaków, ale także stanowiła doskonałą okazję do rozładowania dziecięcej energii i – co najważniejsze – radosnej zabawy!

Galeria gr I     Galeria gr III

• "Dzień Dziecka z mundurem" w gr I

• Dzieci, które uczestniczyły środowym pikniku, nie mogły narzekać na nudę. Wszystko za sprawą 18. Pułku Artylerii oraz Samorządowego Ośrodka Kultury, które zorganizowały liczne atrakcje w ramach ,,Dnia Dziecka z mundurem”. Piknik odbył się  1 czerwca br. nad nowodębskim zalewem. Zaprezentowano sprzęt służbowy: Policji i Wojska Polskiego. Dzieci miały okazję również podziwiać pojazdy wojskowe, policyjne i strażackie. Wszystkie służby przygotowały wiele atrakcji a także ciekawe stoiska. Wydarzenie dostarczyło naszym najmłodszym przedszkolakom mnóstwo radości i uśmiechu.